Bricis, kuram šīs bija atgriešanās sacensības ziemas biatlonā, desmit kilometru sprintā šāva nekļūdīgi un distanci veica 26 minūtēs un 18,3 sekundēs.

Pieredzējušais latviešu biatlonists uzvarētājam Martēnam Furkadam no Francijas zaudēja divas minūtes un 42,7 sekundes, kas ļāva ieņemt 30.vietu.

Vēl no Latvijas vīriem Daumants Lūsa ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 60.vietā (+3:41,9), Vladislvas Ņedaivodins nesašāva trīs mērķus un finišēja 71.pozīcijā (+4:10,7), Roberts Slotiņš neaizvēra četrus mērķus un ieņēma 78.pozīciju (+4:25,8), Ingus Deksnis ar trim kļūdām bija 84.vietā (+4:48,1), bet Žans Andrejevs ar diviem nesašautiem mērķiem bija 93.pozīcijā (+5:11,3) 108 biatlonistu konkurencē.

Tikmēr dāmu sacensībās Baiba Bendika 7,5 kilometru sprintā neaizvēra trīs mērķus un finišu sasniedza 25 minūtēs un 42,5 sekundēs.

Cēsniece sacensību uzvarētājai Žistīnei Brezāzai zaudēja trīs minūtes un 34,8 sekundes, ierindojoties 30.vietā.

Savukārt Anda Muižniece šautuvē nesašāva četrus mērķus, uzvarētājai zaudējot piecas minūtes un 27,1 sekundi, kas viņai deva 59.vietu.

Svētdien norisināsies sacensības masu startā.

Bricis gatavojas atgriezties sacensībās un palīdzēt valsts komandai Pasaules kausa izcīņā. Bricis pagājušajā sezonā bija viens no Latvijas izlases treneriem, taču šajā starpsezonā viņš nopietni gatavojies, lai atgrieztos kā biatlonists.

Bricis biatlonista karjerai pielika punktu 2012.gadā, bet pēc tam viņš sāka strādāt ar Lietuvas izlasi, ko vadīja arī Soču olimpiskajās spēlēs. Latvietis karjeras laikā ir izcīnījis divas bronzas medaļas pasaules čempionātos - 2001.gadā 20 kilometru individuālajā distancē un četrus gadus vēlāk desmit kilometru sprintā. Tāpat Bricis piedalījies sešās olimpiskajās spēlēs, kur labākais sasniegums ir 2006.gadā Turīnā izcīnītā ceturtā vieta iedzīšanā.

Latvijas sportists vairākas reizes kāpis uz goda pjedestāla arī Pasaules kausa posmos.

Jaunā Pasaules kausa sezona biatlonā novembra beigās sāksies ar sacensībām Zviedrijas pilsētā Estešundā, bet kopumā notiks deviņi posmi. Savukārt pasaules čempionāts gaidāms nākamā gada februārī Hohfilcenē, Austrijā.