Jaunieši un juniori ceļā uz galveno mērķi – PČ 2019

Pirms 2018./2019. gada ziemas sezonas mūsu vadošie juniori un jaunieši ir aizvadījuši sagatavošanās posmu. Katram no sportistiem ir viens mērķis – iespēju robežās maksimāli labi sagatavoties svarīgākajām šīs sezonas sacensībām – Pasaules čempionātam jauniešiem/junioriem, kas notiks Slovākijas pilsētā Osrblie no 28.janvāra līdz 3. februārim.

Rīt, 9.decembŗī Alūsknes, Daugavpils un Cēsu sporta skolu audzēkņi – Sanita Buliņa, Sandra Buliņa, Krista Razgale, Nikita Osipovs, Jūlija Matvijenko, Inese Golubeva un Annija Keita Sabule kopā ar treneri Pjotru Sardiko dosies uz Eiropu, lai piedalītos IBU kausos un IBU junioru kausos, kas notiks Lenzerheidē (Šveice), Station des Rouses (Francija), Ridnaun (Itālija) un Obertilihā (Austrija). Šobrīd Lenzerheidē jau atrodas Ieva Pūce, Edgars Mise, Rūdis Balodis, Kirils Matjuhins, kas trenera Valda Bērziņa vadībā, gatavojas 15.-16. decembrī paredzētajām sacensībām. Talsu Sporta skolas audzēknis Renārs Birkentāls piebiedrosies komandai no Seefeld (Austrija), kur aizvadīja pirmā sniega nometni trenera Kaspara Sakniņa vadībā. Savukārt treneres Ilzes Cekules audzēkne Krista Razgale šodien atgriezās no Vuokatii (Somija), kur aizvadīja sniega nometni, lai jau rīt dotos ceļā kopā ar komandu.

Mūsu novēlējums komandai un sportistiem noticēt saviem spēkiem un gūt maksimālu prieku no darba, ko ieguldam biatlona attīstībā Latvijā.

Juris Pīpkalējs
Sporta direktors
Latvijas Biatlona federācija

baltic biathlon cup

baltic biathlon cup

baltic biathlon cup

baltic biathlon cup

baltic biathlon cup