Junioriem starti IBU Junioru kausā

Šonedēļ Francijas pilsētā Station des Rousses notiek IBU Junioru kausa posms biatlonā. Trešdien komandām notika sacensībās jaukto pāru un Mixed stafetēs. Jaukto pāru stafeti pārstāvēja Ieva Pūce un Edgars Mise, kas izcīnīja 15 vietu. Mixed stafetē – Rūdis Balodis, Kirils Matjuhins, Sanita Buliņa un Sandra Buliņa izcīnīja 14. vietu. Vakar visi sportisti aizvadīja sprinta sacensībās. Starp juniorēm labāko rezultātu – 30.vietu uzrādīja Sanita Buliņa, 45. vieta Ievai Pūcei, 70 vieta Sandrai Buliņai un 75. vieta Inesei Golubevai 103 sportistu konkurencē. Junioru konkurencē Rūdis Balodis bija ātŗākais no latviešiem un izcīnīja 31. vietu. Edgaram Misem 50. vieta un Kirilam Matjuhinam 92. vieta 124 sportistu konkurencē. Sacensību rezultāti šeit

Šodien Mūsu sportisti startēs iedzīšanas sacensībās. Puišiem starts 11:15, meitenēm starts 12:15. Veiksmīgu startu un turam īkšķus! Sacensībām var sekot līdzi šeit