Kuplā skaitā aizvadīts Jaunsardzes kauss biatlonā

2020.gada 24.janvārī Madonas novada Smeceres sila Sporta bāzē tikās jaunsargi no dažādām Latvijas pilsētām – Daugavpils, Ilūkstes, Alūksnes, Talsiem, Krāslavas, Madonas, Lejasciema un Ogres, lai noskaidrotu uzvarētājus Jaunsardzes kausa 1.posmā.
Sacensības rīkoja Latvijas Biatlona federācija, sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centru un Madonas novada pašvaldību. Sacensības norisinājās formātā skriešana un šaušana guļus. Lai gan laikapstākļi nemaz neatgādināja ziemu un visas dienas garumā smidzināja lietus, jaunie sportisti ar lielu azartu un izturību aizvadīja katrs savu distanci.
Viskuplāk pārstāvēta bija C grupa, kur uz starta 1,5 km distancē izgāja 49 sportisti. Uzvaras laurus plūca Elizabete Galvane no Lejasciema un Aleksis Samcevičs no Talsiem.
B grupas jauniešiem 3 km distancē vistrāpīgākie šāvēji un visātrākie skrējēji bija Jolanta Pence no Lejasciema un Edgars Labišs no Krāslavas.
A grupas jauniešiem uzvara Latgales pārstāvjiem – Zlatai Pancenko no Daugavpils un Artim Fjodorovam no Ilūkstes.
Latvijas Biatlona federācija izsaka pateicību jaunajiem sportistiem un viņu instruktoriem par dalību sacensībās. Kā arī īpašs paldies sporta un atpūtas bāzei “Smeceres sils”, Aloja Starkelsen, Milzu un Moller’s Latvija.
Uz tikšanos 2.posmā 14.februārī Talsos!
Sacensību rezultāti:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Lejuplādēt [247.84 KB]

Foto: https://photos.google.com/share/AF1QipNumgXBbWqHnnLEkGPkqKn0-MAYz-IFNxELDqTlbC1JqLFkNHM7RCeFOuUE9lQU9A?key=aGNqQ09iU2IyZkVZVVJlX2VTdzVXWkZoZEJmcURR