Pasaules čempionāts Ostersundā aizvadīts veiksmīgi!

Latvijas biatlona izlasei Pasaules čempionāts ir noslēdzies. Komandas līderi – Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika ir iepriecinājuši līdzjūtējus ar ļoti labiem rezultātiem. Andreja izcīnītā 6. vieta iedzīšanā, 13. vieta individuālajā distancē un 14. vieta sprintā, Baibas izcīnītā 17. vieta sprintā, kā arī abu iegūtā 10. vieta jauktajā pāru stafetē lika sarosīties Latvijas biatlona līdzjūtējam pie TV ekrāniem. Paldies Jums par emocijām!!!
Vēlreiz izsakām pateicību visiem biatlonistiem – Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika, Aleksanrds Patrijuks, Roberts Slotiņš, Edgars Mise, Jūlija Matvijenko par pašatdevi gatavojoties un startējot Pasaules čempionātā biatlonā Ostersundā. Kā arī izsakām pateicību treneriem – Ilmāram Bricis, Vitālijs Urbanovičs, Frode Andersen, Per Olav Tretterud, slēpju serviss – Reinis Korsunovs un fizioterapija – Māris Eikens par lielisko darbu!
Paldies komandas atbalstītājiem: Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Olimpiskā Vienība, Latvijas Olimpiskā komiteja, Izglītības un zinātnes ministrija, BTA Latvija, Latvijas Gāze, Conexus Baltic Grid, AS Latvijas Valsts meži, Aizsardzības ministrija, Iekšlietu ministrija, ATEX, Polar, Sportland

biatlona sacensības

FOTO – Nordic Focus un Andrei Ivanov
14.03.2019, Oestersund, Sweden