Sacensībās piedalījās sportisti no Rēzeknes, Daugavpils, Sventes, Rīgas un Bauskas. Rēzeknē, atbilstoši sacensību vietai sportisti distanci veica skrienot pa kartinga trasi un šāva iekārtotajā pārvietojamajā šautuvē. Vasaras periodā šaušana notiek ar pneimošautenēm. Sacensību nolikums paredz, ka par katru nesašauto mērķi sportista rezultātam tiek pieskaitītas 20 sekundes.

Prieks par sportistiem, kuri nodarbojas ar kādu citu sporta veidu, bet izmanto šo iespēju un piedalās Izjūti Biatlona garšu sacensībās. Rēzeknē A grupā ātri skrēja vieglatlēts no Rēzeknes Artis Krasjukovs. Tikai viena kļūda šautuvē un uzvara.

Kā jau biatlona sacensībās prieks par sportistiem, kas sašauj visus mērķus. Rēzeknē tikai vienam sportistam tas izdevās un to paveica Sandra Grobiņa no Daugavpils, kura saņēma organizatoru specbalvu no pasākuma atbalstītājiem MILZU pārslas.

Viskuplāk bija pārstāvēti dalībnieki B grupā - gan puiši, gan meitenes. UzvarētājiB grupā rēzeknieši - Dainis Caunītis-Augstkalns un Sofija Kolosova.

Interesanta cīņa izvērtās OPEN klasē, kur uz starta stājās gan biatlonisti, olimpieši Gundars Upenieks, Jēkabs Nākums, sacensību līdzorganizators no SK Magnen Edgars Kļaviņš un Rēzkenes novada izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra.Aizraujošā cīņa, kur nozīme bija gan ātram solim distancē, gan precīzai šaušanai par uzvarētāju kļuva Edgars Kļaviņš .

REZULTĀTI

Sportisti un līdzjutēji tiek gaidīti nākošajā sacensību posmā – 11.augustā Valmierā.

Sacensības organizē Latvijas Biatlona federācija, sadarbībā ar Jaunsardzes informācijas centru un SK Magnen. Paldies atbalstītājiem Milzu un Litozin.