Baiba Bendika vakar notikušajās sprinta sacensībās vasaras biatlonā jau pirmajā šaušanā pieļāva trīs kļūdas, kas liedza domāt par augstu vietu. Otrajā šaušanā viņa bija pilnīgi precīza, bet kopvērtējumā palika 13. vietā finišējušo 25 dalībnieču lokā. No uzvarētājas Svetlanas Slepcovas viņa atpalika 1:53 minūtes.

Šodienas iedzīšanas sacensībās Bendika startēja daudz veiksmīgāk. Viņa kļūdījās tikai vienreiz (trešajā šaušanā), un tikai viena cita sportiste pieļāva tikpat maz kļūdu. Bendikai trasē izdevās apdzīt astoņas konkurentes un finišēt piektajā vietā, par 0.07 sekundēm piekāpjoties krievietei Olgai Dmitrijevai.

Uzvaru vēlreiz svinēja Slepcova, no kuras Bendika iedzīšanā atpalika par tieši 30 sekundēm. Slepcova šodien pieļāva veselas piecas kļūdas.

Junioru konkurencē piedalījās Ieva Pūce, kura vakar sprintā ar divām kļūdām ieguva 21. vietu 28 dalībnieču konkurencē, bet šodien iedzīšanā ar veselām septiņām kļūdām atslīdēja uz 22. vietu.

Vīriešu sprintā Latviju pārstāvēja Daumants Lūsa un Žans Andrejevs. Andrejevs pieļāva piecas kļūdas un nefinišēja, kamēr Lūsa ar divām kļūdām bija 26. vietā 33 dalībnieku konkurencē. Šodien iedzīšanā viņam četras kļūdas, kas palīdzēja pakāpties uz 24. vietu.

Savukārt junioru vecuma grupā puišiem Rūdis Balodis sprintā ar vienu kļūdu bija 25. vietā starp 34 dalībniekiem. Šodien viņam vēlāk paredzēta iedzīšana.

Pasaules čempionāts vasaras biatlonā, 10km iedzīšana sievietēm

V.SportisteValstsLaiks (s.a.)
1.S. SlepcovaKrievija31:26.7 (5)
2.N. BjelkinaUkraina+10.9 (2)
3.P. FjalkovaSlovākija+27.2 (5)
4.O. DmitrijevaKrievija+29.3 (6)
5.B. BendikaLatvija+30.0 (1)
6.D. JurkevičaBaltkrievija+32.3 (1)

Piedalījās 24 dalībniecesAvots: www.sportacentrs.com Rolands Eliņš