Sestdien, 3.februārī Madonas sporta un atpūtas centrā Smeceres sils norisinājās “Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss biatlonā 2018” 2.posms.

Jaunsardzes kausā piedalījās 37 dalībnieki no Aizputes novada, Madonas novada, Gulbenes, Rīgas, Lejasciema, Skrundas novada. Priecēja kuplā Lejasciema jaunsargu pārstāvniecība. Vairāk nekā 20 sportisti piedalījās Madonas posmā.

Uzvarētāji savās vecuma grupās: Mareks Ņikiforovs (Aizputes novads), Dana Nagle (Madonas novads), Liāna-Ieva Biģele (Aizputes novads), Rinalds-Aivis Dailide (Gulbene), Gunta Holštroma (Aizputes novads), Elizabete Stangaine (Madona), Lauris Kaparkalējs (Madonas novads), Jolanta Pence (Lejasciems), Kristaps Kancāns (Rīga), Kaspars Rudītis (Aizputes novads), Rainers Upenieks (Madona).

Jāatzīmē, ka Kristaps Kancāns, kurš uzvarēja M30 grupā un Kaspars Rudītis, kurš uzvarēja M50 grupā, pirmajā šaušānā guļus sašāva visus mērķus. Abiem dalībniekiem šaušana stāvus neveicās tik lieliski un Kristaps sašāva tikai vienu un Kaspars divus mērķus.

Tā katram bija iespēja izjust biatlona specifiku un pārliecināties, ka šaušana stāvus ir liels izaicinājums sportistiem.

Pārbaudījums Madonā bija Aizputes novada jaunsardzes pārstāvei un aktīvai sportistei Guntai Holštomai, kas bija uzvarētāja pirmajā posmā Pļaviņās. Šoreiz uzvara nāca jau grūtāk, jo kā uzsvēra Gunta, tad sen Kurzemē nav bijis sniegs un tāpēc nav bijusi iespēja praktizēties slēpošanā.

FOTO Fotogrāfijas no Jaunsardzes un informācijas centra arhīva (Gatis Dieziņš)


Īpašs paldies Madonas novada domei, sporta un atpūtas bāzei Smeceres sils. Paldies atbalstītājiem: Milzu, krodziņam Šlāgeris par garšīgo zupu, īpašs paldies Haraldam Pūcem, tējām 55 Mārītes, Jāņkalni, Kalnu medus, veikalam Papīrs.

Nākamais posms 17.februārī Talsos!