Pagājušajā nedēļā no 26.februāra līdz 04.martam Otepää, Igaunijā norisinājās Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja 14 dalībnieki no Daugavpils (2), Cēsīm, Priekuļu novada, Madonas, Vecpiebalgas (3), Alūksnes (3) un Talsiem.

Visaugstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Sanita Buliņa, 10 km individuālajā distancē izcīnot 37.vietu un 7.5km iedzīšanā - 38.vietu. 12.5km individuālajā distancē Rūdis Balodis izcīnīja 41.vietu. Jauniešu 3x6km stafetē Latvijas komandai (Sanita Buliņa, Ieva Pūce, Inese Golubeva) 11.vieta, jauniešu 3x7.5km stafetē (Rūdis Balodis, Renārs Birkentāls, Kristers Slavēns) 15.vieta.

Latvijas biatlona Jaunatnes un Junioru izlases treneris Jēkabs Nākums uzskata, ka meitenes ir progresējušas salīdzinot ar pērno sezonu, īpaši slēpošanas ātrumā un tehniskajā izpildījumā. Cīnītāju gars un gribasspēks ir Latvijas komandu raksturojošais lielums šajās sacensībās. Īpaši uzslavējama lieliskā slēpju servisa komanda - Reinis Korsūnovs, Intars Spalviņš un Aivars Bogdanovs. Sportistiem šī ir lieliska pieredze šāda mēroga sacensībās.

Paldies dalībniekiem, treneriem un tehniskajam personālam!

REZULTĀTI