Latvijas jaunie biatlonisti izcīna medaļas Baltijas kausa 1. posmā

23.janvārī Igaunijas pilsētā Haanjā ar sprinta distanci uzsākās Baltijas kausa izcīņa biatlonā, kur piedalījās labākie Latvijas jaunatnes izlases biatlonisti. Par uzvaretāju W19 grupā kļuva Līva Šahno no Madonas. W15 grupā otru vietu ieguva Madoniete Madara Veckalniņa. W17 un M19 grupās sudrabu un bronzas medaļas izcīnīja Solvita un Imants Maļinas no Daugavpils.
Baltijas kausa otrajā sacensību dienā Latvijas biatlonisti bez medaļām nepalika. W15 grupā par sacensību uzvarētāju kļuva Madara Veckalniņa. W17 grupā Solvita Maļina atkārtoja vakardienas sniegumu un ierindojās 2. vietā. W19 grupā Signei Mikeļsonei ir otrā vieta, bet vakardienas uzvarētājai Līvai Šahno ceturtā. M19 grupā Reinis Volbergs, Imants Maļina un Aleksandrs Kuzņecovs ierindojās attiecīgi otrajā, trešajā un ceturtajā vietā. Latvijas izlases jaunie biatlonisti turpina gatavoties pasaules čempionātam, kurš norisināsies Obertīlikā Austrijā februāra beigās. Nākamās sacensības mūsu sportistiem būs Baltijas kausa izcīņas otrais posms Otepē.
Paldies sportistiem, sportistu vecākiem un treneriem par pašaizliedzību un dalību Baltijas kausa sacensībās!