Latvijas čempionātā uzvar Baiba Bendika un Aleksandrs Patrijuks

31. jūlijā un 1. augustā Slēpošanas un biatlona centrā Cēsis notika Latvijas čempionāts vasaras biatlonā 2021 1. kārta. Sacensībās piedalījās visu Latvijas sporta skolu biatlona audzēkņi un Latvijas biatlona izlases sportisti.
Dāmu konkurencē abas sacensību dienas uzvarēja Baiba Bendika, otrajā vietā Annija Keita Sabule un trešajā vietā Zlata Pancerko. bet vīriem – Individālajā distancē uz rolleriem pirmo vietu izcīnīja Aleksandrs Patrijuks, otrajā vietā Rūdis Balodis un trešo vietu izcīnīja Roberts Slotiņš. Sprints- kross disciplīnā uzvaru guva Lietuvas biatlona izlases sportists Tomas Kaukenas, otrajā vietā Aleksandrs Patrijuks un trešajā vietā Roberts Slotiņš.
Sacensību rezultāti
Mūs atbalsta: BTA Latvija, Latvijas valsts meži, VIVAT Multitalent, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Olimpiskā Komiteja, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Olimpiskā vienība, Latvijas armija, Iekšlietu ministrija.