Baltijas kauss un Latvijas čempionāts vasaras biatlonā noslēdzies!

Divas jaudīgas sacensību dienas Madonā noslēgušās, apvienotajā Lietuvas un Latvijas čempionātā, kā arī Baltijas kausā!

Vakardienas sprintā cīņas bija sīvas visās grupās, jo uz starta devās liels dalībnieku skaits. Labākos rezultātu elites grupā sievietēm no latvietēm sasniedza Annija Sabule (0+1) izcīnot 2.vietu, piekāpjoties lietuvietei Lidijai Žurauskaitei ar šaušanu 0+0. 3.vietu ieņēma Sanita Buliņa ar 4+0. Sandra Buliņa tikmēr ierindojās 5.vietā, kļūdoties četras reizes.

Vīru konkurencē Edgars Mise (0+0) izcīnīja 3.vietu. 1.vietu ieņēma spēcīgais lietuviešu biatlonists Vitautas Strolia šaujot 1+0 un 2.vietu izcīnīja Tomas Kaukenas ar šaušanu 1+1.
Jāpiemin, ka M19 un W19 grupās uzvarēja jaunie sportisti no Latvijas – Elza Bleidele un Daniels Kodaļevs.

Šodien masu startā par Latvijas un Lietuvas čempioni kļuva Sanita Buliņa šaujot 1+3+0+0!
2.vietu ar labu šaušanu izcīnīja Annija Sabule 1+0+1+0, un 3.vietā – vakardienas čempione Lidoja Žurauskaite, kļūdoties 7 reizes pa četrām šautuvēm. Sandra Buliņa ar 6 kļūdām šautuvē ieņēma 4.vietu.

Vīriešu konkurencē latvieši piekāpās spēcīgajiem Lietuvas biatlonistiem un palika mazliet aiz goda pjedestāla! Labi šaujot ar 0+1+0+1 Edgars ieņēma 5.vietu, taču Aleksandram Patrijukam nepārāk veiksmīgi šaujot 6.vieta.

W19 grupā otro dienu pēc kārtas uzvaru svinēja Elza Bleidele, turpretī M19 grupā 1.vietu izcīnīja Kristiāns Kārlsbergs, spaigā cīņā uzvarot igauni par nieka 6 sekundēm.

Paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem! Sportisti turpina gatavoties ziemas sezonai un nākamos startus jau aizvadīs uz slēpēm.