Pasaules čempionātā Sanita Buliņa izcīna sudraba medaļu arī sprinta sacensībās.

Šodien Pasaules čempionātā vasaras biatlonā Sanita Buliņa izcīnīja otro Sudraba godalgu 🥈🥈🥈🇱🇻🇱🇻🇱🇻 šoreiz sprinta disciplīnā. Māsai Sandra Buliņa izcīnīta augstā 10 vieta.sieviešu konkurencē Baiba Bendika izcīnīja 12. vietu un Annija Sabule izcīnīja 34.vietu. Junioru konkurencē Kirils Matjuhins izcīnīja 23. vietu un Renars Birkentals ieguva 25. vietu. No Latvijas izlase vīriešu komandas augstāko rezultātu uzrādīja Aleksandrs Patrijuks iegūstot 9.vietu. Edgars Mise izcīnīja 26. vietu un Roberts Slotiņš 29. vietu.
Visi sportisti rīt turpinās iedzīšanas sacensības un sacensībām varēs sekot līdzi TV: Tiešraides
Turēsim īkšķus par Latvijas komandu!!!🇱🇻🇱🇻🇱🇻

Mūs atbalsta: BTA Latvija, Latvijas valsts meži, VIVAT Multitalent, Lapua, Latvijas Olimpiskā Komiteja, Latvijas Olimpiskā vienība, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas armija, Iekšlietu ministrija, RITC, Solution Gym fitnesa klubs 2