Sanitai Buliņai Pasaules čempionātā bronza iedzīšanas sacensībās

Šodien Pasaules čempionātā vasaras biatlonā noslēdzošā sacensību diena – Iedzīšanas sacensības. Un pirmās uz starta izgāja junioru meitenes. Mūsu Sanita Buliņa izcīnīja 3. vietu!!! 🥉🥉. Sandra Buliņa ieguva 27. vietu. Apsveicam Sanitu ar lieliskiem rezultātiem Pasaules čempionātā!!!
Dāmu konkurencē Baiba Bendika izcīnīja 10. vietu un Annija Sabule izcīnīja 32.vietu. Junioru konkurencē Kirils Matjuhins izcīnīja 12. vietu un Renārs Birkentāls ieguva 20. vietu. Vīriešu komandā augstāko rezultātu uzrādīja Roberts Slotiņš iegūstot 19.vietu. Alekandrs Patrijuks izcīnīja 22. vietu un Edgars Mise 31. vietu.
Izsakam lielu pateicību treneriem – Ilmāram Bricim, Reinim Korsūnovam un Mārim Čakaram par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā. Izsakām pateicību Latvijas Olimpiskajai vienībai un fizioterapeitiem Valteram Brīkšim un Andrim Jubelim.

Mūs atbalsta: Latvijas Olimpiskā Komiteja, Latvijas Olimpiskā vienība, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas armija, Iekšlietu ministrija, BTA Latvija, Latvijas valsts meži, VIVAT Multitalent, Lapua, #RITC, Solution Gym fitnesa klubs 2