Latvijas izlases sportisti startē Igaunijas čempionātā.

Nedēļas nogalē – 11. un 12. septembrī Igaunijas pilsētā Otepē norisinājās Igaunijas čempionāts vasaras biatlonā, kurā ņēma dalību arī daļa Latvijas izlases sportistu. Sestdien sprinta distancē labāko rezultātu junioru konkurencē uzrādīja Renars Birkentals, izcīnot 1. vietu, Kirils Matjuhins izcīnīja 3. vietu. Inese Golubeva junioru konkurencē izcīnīja 3. vietu sprinta distancē. W19 grupā Līva Šahno izcīnīja arī 3. vietu.
Svētdien Masu starta distancē Baiba Bendika izcīnīja 1. vietu sieviešu konkurencē, junioriem labāko rezultātu uzrādīja Renārs Birkentāls izcīnot 1. vietu un Kirilam Matjuhinam vēlreiz izdevās izcīnīt 3. vietu. Līvai Šahno W19 grupā 3. vieta un Inesei Golubevai arī 3. vieta junioru konkurencē. Vīriešu konkurencē Edgars Mise izcīnīja 6. vietu.
Šonedēļ Madonā tiks aizvadīta noslēdzošā Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 3. kārta.
Mūs atbalsta: BTA Latvija, Latvijas valsts meži, VIVAT Multitalent, Lapua, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Olimpiskā Komiteja, Latvijas Olimpiskā vienība, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas armija, Iekšlietu ministrija, #RITC,