ANDREJS – Pasaules čempions Super sprintā vasaras biatlonā!

Šodien sportisti aizvadīja pirmo sacensību dienu Pasaules čempionātā vasaras biatlonā. No rīta uz starta devās dāmas, kur labāko rezultātu kvalifikācijā sasniedza Sanita Buliņa ar šaušanu 2+1 un ierindojoties 28.vietā izcīnīja startu finālam. Toties Annija Sabule ar šaušanu 2+0 ieņēma 37.vietu, kamēr Sandra Buliņa viņai zaudējot vienu sekundi ierindojās 38.vietā ar šaušanu 1+2.
Sanitai startējot finālā izdevās izcīnīt 29.vietu.

Pēcpusdienā uz starta stājās vīrieši, kur mūsu Andrejs Rastorgujevs finālā spēja izcīnīt uzvaru, kļūdoties šautuvē tikai vienu reizi. Pēc kvalifikācijas Andrejs ieņēma 12.vietu.
Nepārāk veiksmīgas šaušanas dēļ Renārs un Aleksandrs nespēja pacīnīties par iekļūšanu super sprinta finālā.
Renāram finišā 46.vieta ar šaušanu 2+2 un Aleksandram 50.vieta ar šaušanu 1+3.

Lepojamies ar lielo sasniegumu un novēlam veiksmi sportistiem jau rīt, kur tie cīnīsies sprinta distancēs.